A BKV Vasúti Járműjavító Kft.

VILLANYSZERELŐ

munkakörbe keres munkatársat.

Főbb feladatok:

  • épületek belső elektromos hálózatának feltárása, javítása
  • szerszámgépek és berendezések felmerülő hibáinak feltárása, javítása
  • karbantartási munkálatok végrehajtása
  • különböző fogyasztók villamos hálózatba bekötése
  • elektromos hibák javítása (telepített gépek, elektromos infrastruktúra, világítás)
  • érintésvédelmi vizsgálatok elvégzése
  • tűzvédelmi szabványossági vizsgálatok végzése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • szakirányú végzettség, ami: OKJ-s villanyszerelő képesítés vagy szakmai képesítés (szakmunkás)
  • önálló munkavégzésre való képesség és proaktivitás
  • megbízható, pontos, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló képesítés
  • tűzvédelmi szabványossági felülvizsgáló képesítés
  • villámvédelmi felülvizsgáló képesítés
  • 3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, stabil munkalehetőség,
  • béren kívüli juttatások
  • egyműszakos, nappali munkarend

Munkavégzés helye:

  • BKV Vasúti Járműjavító Kft. 1106 Budapest, Fehér út 1/b.

Küldje szakmai önéletrajzát a human@vjsz.hu e-mail címre  vagy jelentkezzen Faragó Istvánnénál: 0620-560-29-00.